Interesanti

No maza ciemata uz dzemdību nodaļu atveda nepilngadīgu meiteni, pēc brīža slimnīcas personāls sanāca viņas palātā

Saka tā – kurš bijis armijā, tas pat vairs neiesmej par cirku. To var saprast divejādi, protams, tas uzreiz nenozīmē, ka karavīriem nav humora izjūtas, bet vairāk pastāsta par atgadījumiem armijā.

Nevar pat saskaitīt, cik daudz joku tiek balstīti uz reālo dzīvi. Militāristiem konkurenti šajā ziņā ir medicīnas pārstāvji. Ārsta stāsts arī būs no šīs pašas sērijas. Ārsts apzvēr, ka tā ir patiesība, bet izklausās pēc anekdotes.

Ap 1998.gadu uz dzemdību namu,  no laukiem atveda 17 gadus vecu meiteni, viņa nebija skuvusies, kā jau lauciniece.. Ta kā lielā grūtnieces vēdera dēļ , nav redzams, kas notiek apakšā, tad nosūtījām sanitāri palīgā, lai palīdz noskūt apmatojumu.

Meitene pateica, ka to izdarīs pati, un palīdzība nav nepieciešama. Tā nu viņa ieslēdzās vannas istabā uz kādām 30 min. Satraukusies sanitāre, klauvē pie durvīm un piedāvā vai nevajag tomēr nākt palīgā. Meitene lepni saka, ka nevajag nekādu palīdzību.

Tikmēr, kamēr viņa sevi apskuva, pie durvīm jau savācās viss personāls un domā, ko tur tik ilgi var darīt. Atvērās durvīs un ŠOKS, meitene sev noskuvusi nevis vajadzīgo vietu, bet gan matus un uzacis.

Ja Tev arī ir kāds neparasts un smieklīgs atgadījums no dzīves, noteikti pastāsti komentāros!