Interesanti, Sievietēm, Šokējoši, Video

Seminārs uzņēmējiem “Brexit – radītie riski un iespējas”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Ārlietu ministriju rīko semināru “Brexit – radītie riski un iespējas”. Seminārs notiks š.g. 17. decembrī (pirmdienā) no plkst. 13:00 līdz 18:00 “Hotel Bergs” 5. stāva konferenču telpā “Stikla zāle” Elizabetes ielā 83/85, Rīgā.

Uz semināru ir aicināti Latvijas uzņēmēji, lai kopīgi rastu atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar Apvienotās Karalistes plānoto izstāšanos no ES un novērtētu īstermiņa/ilgtermiņa riskus un iespējas Latvijas uzņēmējiem.

Seminārā lektori dalīsies:

1. zināšanās un pieredzē – kā Brexit process ietekmēs sadarbību ar britu uzņēmējiem un Apvienotās Karalistes tirgiem nākotnē;

2. viedokļos un redzējumā – kā potenciāli mainīsies Latvijas un Apvienotās Karalistes attiecības pēc 2019. gada 30. marta;

3. sagatavošanās darbos – ko šobrīd veikušas valsts iestādes, lai padarītu izstāšanās procesu iespējami saprotamāku Latvijas uzņēmējiem.
Semināra atklāšanā piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas pārstāvji, V.E. Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Baiba Braže, kā arī pārstāvji no Eiropas Komisijas un Beļģijas Karalistes vēstniecības.
Lektori: Latvijas uzņēmēji, kas veiksmīgi strādā Apvienotās Karalistes tirgos;
Lielbritānijas uzņēmumu pārstāvji Latvijā; Latvijas uzņēmēju nozaru asociācijas.
Pieteikšanās semināram līdz 16. decembrim. Semināra darba valoda – latviešu valoda. Dalība seminārā – bezmaksas. Plašāka informācija un pieteikšanās semināram ŠEIT.
_____________________________
Kontaktinformācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
E-pasts: agnija.tracuma@liaa.gov.lv